Polish English German Lithuanian Russian

Aplikacja VR już dostępna!

 

Szkolenia BHP w dzisiejszych czasach często przeprowadzane są bardzo szybko i w rezultacie nie zawsze są efektowne. W myśl zasady, że obraz oddaje więcej emocji niż słowa stworzyliśmy aplikację, która urozmaica szkolenia bhp w wirtualnej rzeczywistości. [ZOBACZ WIDEO]To doskonały i naszym zdaniem wkrótce niezbędny element każdego szkolenia. Podczas oglądania filmu instruktażowego aplikacja umożliwia wcielenie się w bohatera, który staje w obliczu realnego zagrożenia, natomiast od poprawności jego decyzji uwarunkowane będzie to, czy film rozwinie się w prawidłowym kierunku.

Biatech VR

Wprowadzenie Aplikacji Mobilnej Biatech VR do oferty szkoleniowej niesie za sobą m.in. takie korzyści:

- szkolenia staną się atrakcyjne, nowoczesne i skuteczne,
- jeden uczestnik wcielający się w rolę osoby niosącej pomoc może udostępniać swój obraz pozostałym uczestnikom szkolenia poprzez zastosowanie przejściówki do okularów – dzięki temu obraz, który widzi bohater będzie wyświetlany na bieżąco na projektorze
- symulacja trudnych warunków pracy, w której możemy przetestować jak nasi pracownicy zachowują się w sytuacjach kryzysowych, natomiast dzięki takim symulacjom możemy podjąć odpowiednie kroki, które w przyszłości pomogą zminimalizować ryzyko błędnie podjętych decyzji.

Aplikacja posiada 4 główne moduły:

- BHP                                                           BHP

 

- PIERWSZA POMOC              Pierwsza Pomoc

                                     

- PPOŻ                                PPOŻ

                                     

- EWAKUACJA                      Ewakuacja

                                     

Wspólnie z Państwem idąc z duchem czasu możemy w realny sposób przyczynić się do mniejszej ilości wypadków i ich skutków w miejscach pracy, a przede wszystkim sprawić, że ludzie w sytuacji realnego zagrożenia będą wiedzieli, co faktycznie powinni wykonać w danej sytuacji.

Aplikacja cieszy się dużym zainteresowaniem, a osoby szkolone chętnie i z zaciekawieniem podchodzą do trudnych zagadnień. Możliwość odizolowania się od świata zewnętrznego poprzez założenie gogli i słuchawek sprawia, że osoba szkolona staje twarzą w twarz z zagrożeniem.

Możliwość odtwarzania na projektorze obrazu, który widzi osoba szkolona w goglach to niewątpliwa zaleta tej aplikacji. Wspólnie możemy przeżywać i komentować podejmowane decyzje.

Kupując od nas aplikację do szkoleń otrzymujecie Państwo:
- urządzenie na własność, które możecie wykorzystywać także do celów prywatnych,
- wgraną aplikację Biatech VR,
- pełną instrukcję obsługi gogli oraz aplikacji,
- pełne wsparcie techniczne i pomoc.

Wyróżnij swoją firmę na tle konkurencji! Wprowadź do swojej oferty dodatek w postaci naszej aplikacji!

Jeśli są Państwo zaciekawieni, mają jakiekolwiek pytania – jesteśmy do dyspozycji pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub numerem telefonu 518 168 590

Dane Teleadresowe

Adres:
BIATECH sp. z o.o.
Szosa Baranowicka 40
15-521 Zaścianki

poczta@biatech.pl
500221909
Adres do korespondencji:
BIATECH sp. z o.o.
Szosa Baranowicka 40
15-521 Zaścianki
Facebook