Polish English German Lithuanian Russian

Szkolenia konserwatorów zamknięć ppoż. - Kraków

Serdecznie zapraszamy na dwa dni szkoleń dla konserwatorów sprzętu przeciwpożarowego.

Podczas szkoleń zaprezentowane i omawiane są wymagania prawne oraz wiedza techniczna w przedmiotowym zakresie, wynikająca z dokumentów normalizacyjnych, oraz z wieloletnich doświadczeń firmy BIATECH Sp. z o.o. w zakresie prowadzenia konserwacji urządzeń i instalacji ochrony przeciwpożarowej. Każde szkolenie obejmuje również część praktyczną przeprowadzaną na specjalistycznym sprzęcie. Szkolenie organizowane jest przy współpracy z firmą MARK Łukasz Zyguła Fire Safety Solutions.

I DZIEŃ - 15.04.2019

szkolenie konserwatorów drzwi i innych zamknięć ppoż

- na szkoleniu omawiane są wytyczne w zakresie ochrony ppoż. dotyczące drzwi i innych zamknięć przeciwpożarowych, a także ich właściwy dobór, montaż, przegląd i konserwacja

II DZIEŃ- 16.04.2019

PASYWNA OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA. PRAKTYCZNE ASPEKTY INSTALACJI PRZECIWPOŻAROWEJ – WYBRANE ZAGADNIENIA

- tematyka szkolenia porusza głównie zasady prawidłowej instalacji zabezpieczeń biernej ochrony przeciwpożarowej, a także wybrane zagadnienia oraz zabezpieczenia ppoż. wg producentów SVT Polska Sp. z o.o., Promat TOP Sp. z o. o., Smay Sp. z o.o.


Czas trwania szkolenia:   2 dni po ok. 6-8 godzin

Miejsce szkolenia: Kraków

Szkolenie skierowane jest do:

W szkoleniach mogą uczestniczyć zarówno osoby początkujące, które są zainteresowane zdobyciem wartościowej wiedzy i umiejętności, jak również osoby zajmujące się konserwacją instalacji i urządzeń PPOŻ, a chciałyby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w określonym zakresie.

Uczestnicy szkoleń otrzymują imienne, bezterminowe zaświadczenia potwierdzające ukończenia szkolenia w określonym zakresie.

W celu rezerwacji miejsca na szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza szkoleniowego oraz dokonanie przedpłaty:       http://biatech.pl/menu/formularze-kontaktowe/szkolenia

Zapraszamy do kontaktu w sprawie szkoleń, chętnie odpowiemy na każde pytanie.


Mariola Kobosko
Specjalista ds. szkoleń

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 504 793 107

Dane Teleadresowe

Adres:
BIATECH sp. z o.o.
Szosa Baranowicka 40
15-521 Zaścianki

poczta@biatech.pl
500221909
Adres do korespondencji:
BIATECH sp. z o.o.
Szosa Baranowicka 40
15-521 Zaścianki
Facebook