Pompy głębinowe ze stali nierdzewnej <<<

POMPA Głębinowa 3″ SMD 3/15

Pompa służy do pompowania czystej wody ze zbiorników i studni głębinowych. Jest to pompa śrubowa z wirnikiem ślimakowym. Urządzenie wyposażone w jednofazowy silnik o mocy 0,55kW. Gdy urządzenie będzie podłączone do instalacji elektrycznej i hydraulicznej odkręcenie kranu spowoduje uruchomienie pompy, a wyłączenie kranu będzie powodowało wyłączenie pompy. Produkt posiada zawór zwrotny, który ogranicza powrót wody z instalacji. Produkt doskonale sprawdzi się do nawadniania.

 
Szerokie zastosowanie pompy
Pompę można wykorzystywać do podlewania ogrodów, trawników. Produkt nadaje się do stosowania w studniach głębinowych i kręgowych. Sprawdzi się też w zaopatrywaniu domów jednorodzinnych, letniskowych, obiektów relaksacyjnych, warsztatach, przedsiębiorstw przemysłowych oraz rzemieślniczych. Pompa ponadto sprawdzi się w nawadnianiu fontann oraz napełniania zbiorników wodnych, czy zabudowania systemu nadawania gruntów.

Parametry techniczne:

• Power(kW): 0,55
• Wydajność: Q 2,4m³/h przy wysokości podnoszenia 47m
• Maksymalna wysokość podnoszenia: 62m
• Średnica pompy(cale): 3
• Wysokość: 99,5cm
• Długość kabla: 20m

Konstrukcja:

Pompa wykonana jest ze stali nierdzewnej, siatki filtracyjnej, korpusu tłoczonego, wału pompy. Produkt wyposażony w zabezpieczenie termiczne zamontowane w uzwojeniu silnika. Niewątpliwie zaletami tej konstrukcji jest odporność na korozję, wiele możliwości wykorzystania, solidna konstrukcja, bardziej odporna na piasek po przez znajdujący się w niej wirnik śrubowy. Pompę wyróżnia energooszczędność i cicha praca, która nie zakłóca otoczenia. Urządzenie zostało zaopatrzone w elektryczny kabel fabryczny o długości 20 metrów, co pozwala na wygodne użytkowanie. Od razu po rozpakowaniu jest gotowa do montażu.
pl_PL