Grafika przedstawia czerwone hydranty

O nas

Biatech to marka stworzona z myślą o dostarczaniu nieprzeciętnych, nowoczesnych, trwałych i bezpiecznych produktów, znajdujących swoje zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki. Jesteśmy firmą rodzinną, dla której wartości takie jak zaufanie, szacunek oraz szczerość są tak samo ważne w życiu prywatnym, jak i biznesie.

Zapoznaj się z 3 filarami, na których opieramy bieżącą działalność, współpracę z partnerami, jak i ciągły rozwój naszej firmy:

Kompleksowa oferta, z której korzystają czołowi odbiorcy w kraju i za granicą.

Od lat należymy do grona kluczowych producentów technologii serwisowych i rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej, urządzeń wspomagających hydranty, gaśnice oraz wodociągi, a także oprogramowania komputerowego do monitoringu przeglądów oraz prowadzenia dokumentacji. Z naszych narzędzi i rozwiązań skorzystało już ponad 3500 firm z Polski i Europy.

Doskonała jakość, zapewniana przez wysokiej klasy produkty.

Szczególną uwagę przykładamy zarówno do jakości, jak i niezawodności naszych rozwiązań, czego najlepsze potwierdzenie stanowią szczegółowe testy, którym są poddawane.

Każdy produkt, zanim opuści nasze zakłady i trafi do klienta, musi spełniać najbardziej wyśrubowane normy oraz surowe standardy techniczne – będące jednocześnie gwarantem jego trwałości i funkcjonalności.

Zrozumienie i szacunek wobec klientów, dzięki którym powstają innowacyjne rozwiązania.

Przez ponad 10 lat lat nieprzerwanego rozwoju zyskaliśmy doświadczenie i umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby naszych kontrahentów.

Dzięki temu dostarczamy produkty, które są idealną odpowiedzią na stawiane przez nich wymagania. Poprawiają efektywności i bezpieczeństwo pracy, a przede wszystkim sprawiają, że ich biznes rośnie razem z nami.

pl_PL