POMPA Głębinowa 4″ SMD 4/21 2,2kW/230V 1ph

Pompa służy do pompowania czystej wody ze zbiorników i studni głębinowych. Jest to pompa śrubowa z wirnikiem ślimakowym. Urządzenie wyposażone w jednofazowy silnik o mocy 1,1kW. Gdy urządzenie będzie podłączone do instalacji elektrycznej i hydraulicznej odkręcenie kranu spowoduje uruchomienie pompy, a wyłączenie kranu będzie powodowało wyłączenie pompy. Produkt posiada zawór zwrotny, który ogranicza powrót wody z instalacji. Produkt doskonale sprawdzi się do nawadniania.


Szerokie zastosowanie pompy
Pompę można wykorzystywać do podlewania ogrodów, trawników. Produkt nadaje się do stosowania w studniach głębinowych i kręgowych. Sprawdzi się też w zaopatrywaniu domów jednorodzinnych, letniskowych, obiektów relaksacyjnych, warsztatach, przedsiębiorstw przemysłowych oraz rzemieślniczych. Pompa ponadto sprawdzi się w nawadnianiu fontann oraz napełniania zbiorników wodnych, czy zabudowania systemu nadawania gruntów.


Parametry techniczne:

  • Power(kW): 2,2
  • Wydajność: Q 4,2m³/h przy wysokości podnoszenia 101m
  • Maksymalna wysokość podnoszenia: 156m
  • Średnica pompy(cale): 4
  • Wysokość: 139cm
  • Długość kabla: 20cm


Konstrukcja:

Pompa wykonana jest ze stali nierdzewnej, siatki filtracyjnej, korpusu tłoczonego, wału pompy. Produkt wyposażony w zabezpieczenie termiczne zamontowane w uzwojeniu silnika. Niewątpliwie zaletami tej konstrukcji jest odporność na korozję, wiele możliwości wykorzystania, solidna konstrukcja, bardziej odporna na piasek po przez znajdujący się w niej wirnik śrubowy. Pompę wyróżnia energooszczędność i cicha praca, która nie zakłóca otoczenia. Urządzenie zostało zaopatrzone w elektryczny kabel fabryczny o długości 20 metrów, co pozwala na wygodne użytkowanie. Od razu po rozpakowaniu jest gotowa do montażu.

pl_PL