Oprogramowanie

SamSerwis Mobile

Wytrwale pracujemy nad ciągłym doskonaleniem i poszerzaniem oferty BIATECH. Owocem naszych starań jest innowacyjne oprogramowanie SamSerwis Mobile – aplikacja, której możliwości radykalnie zwiększają komfort pracy związanej z hydrantami i gaśnicami.

Zadania wykonywane przez konserwatorów hydrantów oraz gaśnic często kojarzą się z ciężkim sprzętem, pracą na dużych maszynach bądź problemami z przenoszeniem danych na różne platformy.

Program SamSerwisMobile jest rozszerzeniem dla systemu SamSerwis. Aplikacja dostępna jest na urządzenia mobilne (tablety, telefony) z systemem Android.

Dzięki możliwości synchronizacji danych z systemem bazowym aplikacja w znaczny sposób rozbudowuje możliwości programu SamSerwis pracownikom firmy dostęp do danych zgromadzonych w firmie. Dane te można przekazać do aplikacji mobilnej na różne sposoby, przy czym na obiekcie nie jest już wymagane połączenie do internetu. Aplikacja działa w trybie offline, a synchronizacji danych następuje w siedzibie firmy, gdzie użytkownik posiada bezpośredni dostęp do programu SamSerwis.

Program współpracuje z urządzeniami typu: BlueTest, Drukarka etykiet oraz czytnik kodów kreskowych, dzięki czemu wykonanie przeglądów oraz przeniesienie danych jest jeszcze bardziej wydajniejsze.

pl_PL